A kaposvári Csík Ferenc versenyuszoda adott otthont a Dél-dunántúli Meghívásos Felmérőverseny 1. fordulójának szeptember 26-án. A meghívásos versenyen egyesületünk sportolói is rajthoz álltak és egyéni csúcsok mellett négy arany-, öt ezüst és három bronzéremmel gazdagodtak.
A verseny zártkapus volt, így kizárólag a sportolók, edzőik és a versenyt szervezők lehettek jelen az uszodában. A szigorú óvintézkedéseket betartva mindenki élményekben gazdag napot zárt. A következő ilyen esemény az általunk szervezett XXXIX. Adorján József Emlékverseny lesz október 10-én.
Részletes eredménylista:
200m férfi gyorsúszás
2.Lengyeltóti Bence
200m leány gyorsúszás
13.Kovencz Odett
15.Tajti Sára Kata
16.Inkei Panna
50m férfi gyorsúszás
1.Tasnádi Martin
9.Kovencz Áron
50m fiú gyorsúszás E-kat.
4.Lipák Barnabás
13.Friss Bálint
50m fiú gyorsúszás F-kat.
7.Begovácz Dániel
50m fiú gyorsúszás G-kat.
6.Rajna Olivér
50m fiú gyorsúszás H-kat.
2.Begovácz Péter
50m leány gyorsúszás D-kat.
32.Inkei Panna
50m leány gyorsúszás E-kat.
8.Sebestyén Zorka
50m leány gyorsúszás G-kat.
3.Tiszperger Szilvia
7.Csoboz Nikolett
100m fiú mellúszás E-kat.
1.Lipák Barnabás
8.Friss Bálint
100m fiú mellúszás F-kat.
4.Begovácz Dániel
100m fiú mellúszás H-kat.
1.Begovácz Péter
100m leány mellúszás C-kat.
5.Győrffy Lili Anna
100m leány mellúszás E-kat.
7.Sebestyén Zorka
100m leány mellúszás G-kat.
2.Tiszperger Szilvia
200m fiú vegyesúszás C-kat.
6.Vince Marcell
8.Kovencz Áron
200m fiú vegyesúszás D-kat.
4.Fehér Erik
200m leány vegyesúszás B-kat.
3.Posza Dorina
200m leány vegyesúszás C-kat.
2.Győrffy Lili Anna
50m férfi hátúszás
1.Tasnádi Martin
50m fiú hátúszás E-kat.
7.Friss Bálint
50m fiú hátúszás F-kat.
7.Begovácz Dániel
50m fiú hátúszás G-kat.
7.Rajna Olivér
50m fiú hátúszás H-kat.
2.Begovácz Péter
50m leány hátúszás E-kat.
11.Sebestyén Zorka
50m leány hátúszás G-kat.
8.Tiszperger Szilvia
9.Csoboz Nikolett
200m fiú hátúszás C-kat.
5.Vince Marcell
100m fiú pillangóúszás D-kat.
3.Fehér Erik
100m leány pillangóúszás B-kat.
5.Posza Dorina
100m leány pillangóúszás D-kat.
4.Kovencz Odett
5.Tajti Sára Kata