Október 12-én szombaton uszonyosúszó csapatunk a dunaújvárosi Búvársuli Kupán ugrott vízbe, ahol remek időeredményekkel bizonyították jó irányban halad a szezonra való felkészülés.
A versenyen összesen 8 arany- 15 ezüst- és 15 bronzérmet szereztek versenyzőink. Zárásként korosztályonként kihirdették a legeredményesebb sportolókat, ahol a felnőtt női mezőnyben Varga Krisztina nyerte el az elismerést, míg cápa korosztályban Juhász Anna teljesített kimagaslóan. A csapatversenyt a Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján S.E. csapata nyerte.
Versenyzőinknek és felkészítőiknek gratulálunk!
Dobogós eredmények:
50m uszonyos gyorsúszás cápa fiú
2.Lipák Barnabás
50m uszonyos gyorsúszás cápa lány
1.Hargitai Lola Jázmin
2.Juhász Anna
3.Balán Csenge
50m uszonyos gyorsúszás gyermek lány
3.Pete Fanni
50m uszonyos gyorsúszás junior fiú
2.Tasnádi Martin
50m uszonyos gyorsúszás junior lány
1.Stadler Csenge
2.Király Eszter
50m uszonyos gyorsúszás felnőtt nő
2.Varga Krisztina
50m búvárúszás junior fiú
2.Plessek Marcell
50m búvárúszás felnőtt férfi
3.Hamlin Matthew
50m búvárúszás felnőtt nő
1.Varga Krisztina
50m uszonyos pillangóúszás cápa fiú
3.Lipák Barnabás
50m uszonyos pillangóúszás cápa lány
1.Juhász Anna
2.Balán Csenge
3.Hargitai Lola Jázmin
100m uszonyos delfinúszás gyermek lány
3.Pete Fanni
100m uszonyos gyorsúszás cápa fiú
2.Lipák Barnabás
100m uszonyos gyorsúszás serdülő fiú
3.Kovencz Áron
100m uszonyos gyorsúszás junior fiú
3.Tasnádi Martin
100m uszonyos gyorsúszás felnőtt férfi
3.Lengyeltóti István
100m uszonyos gyorsúszás cápalány
1.Juhász Anna
2.Balán Csenge
3.Hargitai Lola Jázmin
100m uszonyos gyorsúszás felnőtt nő
2.Varga Krisztina
400m felszíni úszás junior fiú
2.Plessek Marcell
3.Landor Patrik
100m búvárúszás serdülő lány
3.Posza Dorina
200m uszonyos gyorsúszás gyermek fiú
2.Tuli Botond
200m uszonyos gyorsúszás gyermek lány
3.Pete Fanni
100m felszíni úszás junior fiú
2.Plessek Marcell
100m felszíni úszás felnőtt férfi
3.Hamlin Matthew
100m felszíni úszás felnőtt nő
1.Varga Krisztina
200m felszíni úszás junior fiú
1.Plessek Marcell
3.Landor Patrik
200m felszíni úszás felnőtt férfi
2.Hamlin Matthew
4x50m uszonyos pillangó váltó cápa MIX
- Kaposvári 1.MCM-Diamant Adorján SE (Juhász anna, Lipák Barnabás, Hargitai Lola Jázmin, Rajna Zétény)
4x100m felszíni váltó felnőtt férfi
- Hamlin Matthew, Semostyán Róbert, Plessek Marcell, Landor Patrik
2019.10.12. Búvársuli Kupa – Dunaújváros