Újabb országos versenynek adott otthont a Kaposvári Csík Ferenc Versenyuszoda.  Június 21-24-ig a serdülőké volt a főszerep, mely korcsoportot idén 5 Adorjános sportoló képviselte.

Közülük is kiemelkedően teljesített Vince Marcell sprinter úszónk, aki 50m gyorsúszáson A-döntőt, ezzel együtt egy 6.helyet szerzett, míg 50m hátúszáson, 50m pillangóúszáson, 100m gyorsúszáson, 100m pillangóúszáson B-döntőkben nyert tapasztalatot.

Anna, Odett és Dorka a verseny előtt nem sokkal váltotta ki az indulás jogát az idei viadalra és ügyesen helyt álltak az erős mezőnyben, míg Áron 50m gyorsúszáson úszott szép időeredményt.

Eredmények

• Vince Marcell: 100 m gyors: 10. hely, 50 m hát: 9. hely, 50 m gyors: 6. hely, 50 m pillangó: 11. hely, 100 m pillangó: 12. hely
  • Kovencz Áron: 50 m gyors: 25. hely, 100 m gyors: 52. hely
  • Antalicz Anna: 50 m gyors: 90. hely, 100 m gyors: 82. hely, 200 m gyors: 77. hely
  • Kovencz Odett: 200 m gyors: 72. hely, 400 m gyors: 49. hely, 800 m gyors: 25. hely, 1500 m gyors: 27. hely
  • Türgyei Dorka: 50 m gyors: 81. hely, 50 m pillangó: 78. hely

Kiemelt kép forrása: Tésik Attila fotóriporter.