Az ezüstös első után sem tétlenkedtek sportolóink, hiszen minden napra jutott a sikerből!

A pénteki döntőkben Varga Krisztina 200m uszonyos gyorsúszásban, javítva délelőtti időeredményén a második helyen csapott célba, míg a fiúknál ugyanezen a távon Lengyeltóti Bence holtversenyben a hatodik hellyel zárt, Stadler Bence pedig a nyolcadik helyezést érte el.

A szombati napon az újonc Lengyeltóti Bence 400m uszonyos gyorsúszásban a délelőtti döntőbe kerülést követően, megjavítva egyéni csúcsát hatalmas küzdelem során bronzérmet nyert. A távot a görög Drygoutis K. 03:29.24-el nyerte, második az orosz Kurako D. 3:30.26 időeredménnyel, míg Bence 3:30.44-el csapott a célba. Ugyanezen a távon Stadler Bence hatodik helyen zárt, ideje 3:35.65.

Varga Krisztina 400m uszonyos gyorsúszásban erős küzdéssel a negyedikként zárta a napot.

Az utolsó versenynapon Krisztina már délelőtt óriásit úszott, hiszen új országos csúccsal került be 50m búvárúszáson a döntőbe. A délutáni futamban végül a negyedik helyen ért célba két orosz és egy görög versenyző mögött. A 4x100m felszíni úszásban a női nemzeti váltó az orosz és ukrán csapat mögött a dobogó harmadik fokára állhatott fel, idejük 2:43.00. A 4x100m felszíni úszás  férfi váltó tagjaként Hamlin Matthew a döntős 7. helyen végzett.