Három úszó versenyzőnk indult útnak az idei korosztályos úszó országos bajnokságra, Szegedre, ahol több egyéni csúcs és két döntős helyezés is született.

Szabó Albert Zétény, Varga Bence és Konecsni Lilla összesen 11 távon álltak rajthoz, ahol több távon is sikerült faragniuk egyéni időeredményeiken. Zétény 50m gyorsúszáson alkotott maradandót, hiszen hatalmas egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó harmadik fokára, míg 100m gyorsúszáson a döntős 6.helyet szerezte meg. Szintén döntő közelbe került 200m gyorsúszáson (9.hely), míg 100m hátúszáson 12., 100m pillangóúszáson 18.helyen zárt.

Az erős mezőnyben Bence is haladt a mezőnnyel, 400m vegyesúszáson 12.helyet érdemelte ki, 100m hátúszáson 18., 200m hátúszáson 23. és 50m gyorsúszáson 31.helyen ért célba.

Konecsni Lilla először vett részt ilyen szintű versenyen, szépen helyt állva 100m hátúszáson 35., 200m hátúszáson 31. helyet érte el.

Versenyzőinknek és felkészítőiknek gratulálunk!

Fotók forrása: Tésik Attila